rozšířené vyhledávání
Obec Chyňava
Obec Chyňava

Objízdné trasy při rekonstrukci vozovek v sousedním Hýskově

Objízdné trasy při rekonstrukci vozovek v sousedním Hýskově

Rekonstrukce silnic v Hýskově bude mít vliv i na provoz v naší obci.

Vážení spoluobčané, 

rádi bychom Vás informovali o tom, že v sousedním Hýskově budou během tohoto roku probíhat rozsáhlé rekonstrukce silnic. Tyto rekonstrukce se dotknout i dopravy v naší obci, protože přes nás povede objízdná trasa. A samozřejmě se dotknou i našich obyvatel, kteří jezdí přes Hýskov. Proto prosím věnujte pozornost přiloženým obrázkům. Dozvíte se termíny jednotlivých etap a budete znát objízdné trasy. 

Děkuji, ZS

Datum vložení: 21. 2. 2023 20:08
Datum poslední aktualizace: 21. 2. 2023 20:18
Autor: ing. Zdeněk Steiner

kamery

Obec Chyňava je monitorována kamerovým systémem se záznamem

Záchranný kruh

 

Czechpoint

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie