rozšířené vyhledávání
Obec Chyňava
Obec Chyňava

Elektronická úřední deska i v naší obci

Elektronická úřední deska i v naší obci

Od 8.3.2023 začala naše obec využívat elektronickou úřední desku.

Važení spoluobčané, 

rád bych Vás informoval, že dnešním dnem u nás začala fungovat elektronická úřední deska, která se stává jedinou úřední deskou v obci. Elektronickou úřední desku naleznete na zdi OÚ a jeji provoz je nepřetržitý a velice jednoduchý. Pokud ovládáte telefon, dokážete ovládat i naši elektronickou desku. Tento smart prvek se stává nedílnou součástí větších i menších měst a já jsem rád, že se mi povedlo toto řešení dostat i do naší obce a věřím, že nám všem bude dělat jen radost. 

Děkuji, 

Ing. Zdeněk Steiner - starosta

Datum vložení: 8. 3. 2023 14:15
Datum poslední aktualizace: 8. 3. 2023 14:21
Autor: ing. Zdeněk Steiner

kamery

Obec Chyňava je monitorována kamerovým systémem se záznamem

Záchranný kruh

 

Czechpoint

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie